О нас


zenten.com.ua - це фірмовий інтернет магазин офіційного імпортера продукції ТМ ZENTEN в Україні компанії GRN GROUP® CLL.

GRN GROUP® CLL володіє прямим контрактом із виробником інструменту ZENTEN. Це означає що на наших сторінках Ви отримаєте повний супровід як безпосередньо від виробника так і додаткові сервіси від офіційного представника його інтересів в Україні. Ми розповсюджуємо тільки оригінальну, якісну та сертифіковану продукцію. Весь інструмент, придбаний у нас або у наших дилерів (крім якщо не передбачено виробником) покривається заводською гарантією ZENTEN, і компанія GRN GROUP® CLL виконує всі гарантійні зобов'язання. Також крім роздрібних продажів ми здійснюємо гуртові поставки для дилерів та комплектації підприємств. Всі ціни на сторінках zenten.com.ua є днаковими для всіх форм оплат в тому числі по безготівковому перерахуноку з ПДВ.

В інтернет магазині zenten.com.ua Ви завжди можете розраховувати на:

 • Якісну сертифіковану продукцію (додаткові сертифікати можна отримати на вимогу)
 • Тільки оригінальну продукцію з гарантією
 • Професійну консультацію від наших фахівців
 • Підбір інструменту на відповідність для виконуваних завдань
 • Найширший асортимент ручних труборізів для всіх видив труб
 • Швидку поставку замовленого інструменту
 • Отримання інструменту у якісній упаковці та відповідному стані, "ніби з конвеєра"
 • Моментальну доступність новинок, часто швидше ніж вони з'являться на сайті у виробника

Сертифікат офіційного дистрибютора ZENTEN в Україні:

Про підприємство ZENTEN:


Компанію ZENTEN засновано у 1966 році Бернхардом Гротеном, уродженцем м. Золінген (Німеччина). На сьогоднішній день ZENTEN - це одна з найбільших компанія-професіонал  на ринку труборізів. Зосередившись в основному на виробництві труборізів, компанія виготовляє одні з найкращих інструментів у своєму сегменті. Основний акцент зроблено на довговічності та зручності інструментів. Всі інструменти мають запас міцності на довгий термін служби. У виробництві використовуються лише високоякісні комплектуючі та міцні матеріали. Корпуси інструменту відливаються з легких магнієвих сплавів, які є надзвичайно міцними та легкими. Всі леза виготовлені зі спеціальної інструментальної сталі фахівцями з міста Золінген у Німеччині. В інструментах з особливо навантаженими роликами чи осями застосовуються гольчаті підшипники. Леза захищені від іржі спеціальним покриттям PTFE. Основними типами продукції є різаки для широкого асортименту труб: стальних, труб з нержавіючої сталі, мідних труб, усього асортименту пластиків, РЕХ, полімерів та поліпропіленів а також водопровідних шлангів.

В нашому асортименті можна знайти такі серії інструментів:

DENAKUT - серія легких однопрохідних труборізів для водопровідних шлангів, мяких, тонкостінних, багатошарових не армованих пластикових труб. В серії закладені всі переваги бренду ZENTEN, міцний литий корпус з легкого сплаву. Унікальною особливістю різаків є шарнір на гольчатому підшипнику який сприяє легкості та точності різу.

RAPTOR - серія швидких, з агресивним способом різу, труборізів для всіх типів пропіленових армованих та багатошарових труб. В серії є як однопрохідні, так і різаки з храповим механізмом для зменшення фізичних нагрузок на оператора. В серії закладені основні принципи ZENTEN: легкість конструкції, потужність лез, що використовуються. Комфорт користування інструментом забезпечуть грамотно підібрані передаточні зусилля на лезо та швидка його заміна.

BASICK - серія легких, не дорогих труборізів для мідних та алюмінієвих труб. Головною рисою серії є простота конструкції, невибагливість в користуванні, водночас гарні характеристики різу. В серії використовується легкий корпус та гвинтова направляюча з високоякісної сталі яка забезпечує хороші експлуатаційні характеристики та запобігає передчасному зносу. Тож, навіть інструменти із серії BASICK розраховані на довгий термін служби і мають надійні ключові вузли.

KOMPAKT PLUS PT QUICK - серія унікальних дискових труборізів для всіх видів пластикових труб, в тому числі армованого поліпропілену. Особливістю труборізів є ріжучий диск великого діаметру який дозволяє різати пластики товщиною більше 20мм! Цей тип різака дозволяє забути "дідівські" методи різу кутовими шліфмашинами стокових труб, ППР або інших типів пластиків аж до 170мм, і отримувати ідеально перпендикулярну кромку. Старші моделі серії оснащені посередині додатковим роликом який підлаштовується під труби меншого розміру аніж номінальний діапазон захвату. Труборізи мають систему швидкого налаштування QUICK, підпружинена напрямна наставляється на робочий діаметр однією кнопкою.

INOX KOMPAKT PLUS - серія труборізів для мідних та нержавіючих труб. Дискові труборізи створені щоб витримувати максимальні навантаження. Напрямна з плавним безступеневим ходом згладжує зусилля подачі під час різки, навіть якщо оператор перестарався з прижимом, ривки на руку в такому випадку практично не передаються. Кожен опорний ролик встановлено на два ряди гольчатих підшипників. Спеціальний ріжучий диск для твердих типів металу встановлено також на підшипнику, що захищає його від швидкого виходу з ладу та впливає на якість і точність різу.

MAXTC - потужні різаки для стальних та труб з нержавіючої сталі. Лита стальна рама з фрезированими напрямними для точного ходу, опорні валки великої площі, ріжучий диск з шириною основи більш 15мм, довга прижимна рукоятка на опорних шайбах. Все це безкомпромісна конструкція різака для труб найбільшого діаметру з товстими стінками. Ми створюємо, розробляємо та виготовляємо для тих, хто цінує якість інструментів та хоче знати справжнє походження продуктів, якими користується. Висока якість, інноваційний дизайн та бездоганна обробка наших інструментів, а також чудовий сервіс, дозволяють нам бути представленими на найважливіших ринках у всьому світі.


Про імпортера ТМ ZENTEN в Україні компанію GRN GROUP® CLL

Ми сучасна енергійна команда з особливим підходом до Українського ринку яка займається комплексними поставками інструменту, ми забезпечуємо повний Salles Suport для гуртових та роздрібних клієнтів по брендах чиїми представниками ми є в Україні. Ми чітко добираємо бренди та продукцію відносно найвищих критеріїв якості,  продуктивності та здатності служити максимально довго в найважчих умовах експлуатації. На даний момент наш власний імпорт складають такі всесвітньо відомі бренди як:
 • KNIPEX -Німеччина, асортимент, шарнірно-губцевий діелектричний, слюсарний інструмент, кліщі обпресувальні, болторізи, кліщі в'язальні для арматури, кусачки бокові для електроніки, викрутки і т.д.
 • WERA - Німеччина, найбільший в Європі виробник викруток та біт, також в асортименті тріскачки слюсарні та набори інструментів, Г-подібні ключі, широка гамма динамометричного інструменту, системи зберігання інструменту.
 • BESSEY -Німеччина, виробник в якого в асортименті найбільша кількість струбцин та зажимних пристроїв, масса патентів та інновацій, також в гаммі заводу більше 50 типів ручних ножиць для металу.
 • PICA  - Німеччина, експерт в галузі маркування - промислові маркери, жаро/водо/ультрафіолето стійкі, механічні професійні олівці, пасти та крейди для промислового маркування, якісні перманентні маркери.
 • RENNSTEIG - Німеччина завод винахідник, найширша гамма обпресувального інструменту, зубила, кернери, піки, шплінтувальники, шарнірно-губцевий інструмент
 • TAJIMA - Японія, ручний інструмент преміум класу - рулетки, інженерні рулетки, стальні лінійки в т.ч. 1-го класу, професійні сегментні ножі та леза, витискачі для герметиків,  шнурки для розмітки.
 • ZENTEN - Іспанія, професійний виробник ручних труборізів для поліпропіленивих, пластикових, мідних, стальних, нержавіючих та інших видів труб.

Якщо у Вас зацікавила продуція ZENTEN ми до Ваших послуг ТУТ  zenten.com.ua

Якщо у Вас є питання що до гуртової співпраці Вам сюди GRN GROUP® CLL

З повагою команда zenten.com.ua